برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

هزینه و روش های ارسال کالا در فروشگاه صدرالند

صدرالند بر این باور است که با ارسال سریع و دقیق سفارش شما مشتری گرامی می تواند گوشه ای از حسن انتخاب شما را قدردانی کند ، پس شما سفارش خود را در کوتاه ترین زمان ممکن دریافت خواهید کرد.

روش ها، هزینه و زمان بندی ارسال سفارشات ثبت شده در وبسایت صدرالند به صورت زیر است:


 1- ارسال با پست پیشتاز (سراسر ایران):

 تمامی سفارشاتی که تا قبل از ساعت 11:00 در صدرالند ثبت شوند در همان روز تحویل اداره پست می شوند و سفارشاتی که بعد از ساعت 11:00 ثبت شوند در روز کاری بعد به پست تحویل خواهد شد.

تمامی سفارشاتی که با پست پیشتاز ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن با توجه به وزن و مبلغ بیمه مرسوله متغیر می باشد، این هزینه مستقیما توسط مشتری در مرحله ثبت سفارش همراه با محصولات خریداری شده پرداخت می شود و هیچ گونه هزینه اضافی در بر ندارد.


کد پیگیری مرسوله برای شما پیامک خواهد شد؛ در قسمت جزئیات سفارشات در حساب کاربری شما هم قابل مشاهده است که به کمک آن می توانید وضعیت مرسوله خود را از  سامانه رهگیری مرسولات پستی پیگیری کنید.    2- ارسال با تیپاکس (سراسر ایران):

 تمامی سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 14:00 و در روز  پنجشنبه قبل از ساعت 10:00 در صدرالند ثبت شوند در همان روز به شرکت تیپاکس تحویل داده میشوند و سفارش هایی که بعد از ساعت 14:00 ثبت شوند(پنجشنبه بعد از 10:00) ثبت شوند روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

سفارشاتی که با تیپاکس ارسال میشوند بیمه شده و هزینه ارسال آن به صورت پس کرایه هنگام تحویل مرسوله به خریدار دریافت میشود و صدرالند هیچ دخالتی در مبلغ محاسبه شده توسط آن سازمان ندارد.


 3- ارسال با پیک (ویژه مناطق 22 گانه تهران):

ارسال سفارشات با پیک ویژه مناطق 22 گانه تهران میباشد. سفارشاتی که در روزهای شنبه تا چهارشنبه قبل از ساعت 16:00 و در روز پنجشنبه قبل از ساعت 13:00 در صدرالند ثبت شوند در همان روز ارسال میشوند و سفارش هایی که بعد از ساعات اعلام شده ثبت شوند در روز کاری بعد ارسال خواهند شد.

 

شرایط تحویل سفارش :

کاربران باید توجه نمایند که اطلاعات درج شده در فاکتور خرید بایستی مطابق با مشخصات تحویل گیرنده باشد و برای دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشند.


  توجه داشته باشید:

هزینه ارسال سفارشات به جز روش تیپاکس به صورت خودکار توسط سایت محاسبه و به مبلغ سفارش اضافه می گردد همچنین در صورتی که سفارشی ارسال شود و مشتری در محل تحویل حضور نداشته باشد هزینه ارسال مجدد به عهده مشتری می باشد.
تمامی مرسوله های ارسالی از طرف صدرالند (پست ، تیپاکس، تهران) پلمپ بوده و در صورت مخدوش شدن لیبل بسته در هنگام تحویل به هیچ عنوان بسته را از مامور مربوطه  دریافت نکنید و موضوع را با کارشناسان صدرالند مطرح کنید تا در کنار شما این مشکل را پیگیری کنیم. ضمنا صدرالند، کالاهای شما مشتریان گرامی را با بسته بندی متعارف و استاندارد ارسال خواهد کرد و خسارت های وارده و ضرب خوردگی به عهده شرکت ارسال کننده (پست و تیپاکس ) می باشد .

حساب کاربری

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم